Blog

Profil firmy na Facebooku

Profil firmy na FacebookuPortal społecznościowy Facebook z założenia miał być miejscem, które umożliwia komunikację i porozumiewanie się ze znajomymi. Powstał w 2004 roku, kiedy w Polsce wszyscy zapatrzeni byli w Naszą Klasę, powstałą w 2006 roku.

Facebook szybko ją zdominował, oferując o wiele więcej funkcjonalności. Od roku 2008 możemy cieszyć się tym portalem w polskiej wersji językowej. Na Facebooku wciąż zachodzą zmiany, dawniej profil wyświetlał się jako tablica z postami użytkowników.

Więcej…

   

Reklama w Internecie

Reklama w InternecieInternet jest wspaniałym miejscem na reklamę. Promocja w sieci jest bardzo skuteczna. Warto oczywiście zacząć od stworzenia własnej strony internetowej, która stanie się naszą wizytówką.

Można na niej umieścić wszystko: opisy produktów lub cały katalog, informacje o firmie, skład personalny, galerię zdjęć czy nawet filmy. Warto dodać również zakładkę o stałych klientach, księgę gości czy inne ciekawe elementy. Musimy znaleźć także miejsce dla działu Kontakt, gdzie zamieścimy nasz adres, numer telefonu czy faksu.

Więcej…

   

Internetowe katalogi firm

Internetowe katalogi firmInternetowe katalogi firm są świetnym sposobem na reklamowanie swojej firmy i na pozyskanie jeszcze większego grona odbiorów. Dodanie swojej firmy do tej bazy jest zupełnie darmowe i trwa tylko chwilę.

Właściciel działalności musi jedynie wypełnić krótki formularz, gdzie podaje dane na temat firmy, jej profilu i oferty. Warto dopisać swoja firmę do tego katalogu. Codziennie przegląda go wiele osób, znacznie łatwiej jest dzięki temu nas znaleźć. Nie każdy szuka firmy po jej nazwie, bo często po prostu jej nie zna.

Więcej…