Reklama w Internecie

Reklama w InternecieInternet jest wspaniałym miejscem na reklamę. Promocja w sieci jest bardzo skuteczna. Warto oczywiście zacząć od stworzenia własnej strony internetowej, która stanie się naszą wizytówką.

Można na niej umieścić wszystko: opisy produktów lub cały katalog, informacje o firmie, skład personalny, galerię zdjęć czy nawet filmy. Warto dodać również zakładkę o stałych klientach, księgę gości czy inne ciekawe elementy. Musimy znaleźć także miejsce dla działu Kontakt, gdzie zamieścimy nasz adres, numer telefonu czy faksu.

Możemy także pokusić się o założenie firmowego bloga, gdzie będziemy zamieszczać nowości i aktualności, które będą odnośnikami do naszej strony. W sieci można reklamować się również w inny sposób.

Bardzo korzystne jest pozyskiwanie fanów na wielu portalach społecznościowych czy biznesowych, takich jak Facebook czy Golden Line. Można tam spotkać osoby z branży, powymieniać doświadczenia, zaprezentować swoją ofertę. Na Facebook'u istnieje możliwość stworzenia tak zwanych Fan Page, czyli stron fanów, gdzie możemy zapraszać swoich klientów.

Więcej - www.rcomp.pl