Profesjonalne usługi księgowe i finansowe

Aby znaleźć pracę w dobrym biurze rachunkowym, trzeba być dobrym w swoim fachu. Renomowane firmy zatrudniają tylko najlepszych, tak jak my.

Stawiamy na specjalistów, ponieważ chcemy zapewnić naszym klientom maksimum satysfakcji i zadowolenie z każdej wykonanej usługi. Nasze biuro rachunkowe zatrudnia więc dobrych i kreatywnych specjalistów z zakresu finansów, rachunkowości, doradztwa czy usług kadrowo - płacowych.

Są oni wykwalifikowani, posiadają wiedzę z zakresu ekonomii, prawa, finansów, rachunkowości, potrafią rzetelnie realizować usługi księgowe i rozwiązać każdy problem kadrowy, płacowy, szybko znajdą wszelkie błędy w księgach Twojej firmy i je poprawią.

Pomagamy też w sprawach finansowych, wykonujemy analizy, bilanse, raporty, pomagamy w staraniu się o kredyt. Chętnie będziemy Cię wspierać na każdym etapie tego procesu, od pisania wniosku przez kompletowanie niezbędnych dokumentów aż po same negocjacje umowy kredytowej w banku.

Biuro w Sosnowcu - http://mojaksiegowa.net/biuro-rachunkowe-sosnowiec

Biuro w Dąbrowie Górniczej - http://mojaksiegowa.net/biuro-rachunkowe-dabrowa-gornicza

Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. Tam zaprezentowaliśmy swoją pełna ofertę i zamieściliśmy dane do kontaktu z nami.

Nazwa firmy
KANCELARIA FINANSOWO-UBEZPIECZENIOWA "AGMA" S.C.
Adres firmy
Sosnowiec, ul. komuny Paryskiej 23, 41-219, śląskie
Telefon kontaktowy
501 457 600
Nr faksu
32 296 94 15
Adres serwisu WWW
Galeria (1)
Mapa dojazdu