Niepowtarzalne meble kuchenne na wymiar - Warszawa

Firma od kilkunastu lat tworzy dla Państwa niepowtarzalne meble do kuchni na wymiar.

Od początku naszej działalności podążamy za najnowszymi trendami w aranżowania wnętrz kuchennych. Nieustannie doszkalamy się by nasze meble powstawały z połączenia najnowszych technologii i wieloletniego doświadczenia.

Meble kuchenne nowoczesne

Nowoczesne meble kuchenne możemy podzielić na dwie kategorie wizualną czyli wygląd zewnętrzny mebli i funkcjonalną czyli zastosowanie licznych nowoczesnych rozwiązań umożliwiające dobrą organizację i oszczędność przestrzeni do przechowywania.

W obu kategoriach jesteśmy liderem na skalę całego kraju, nasze projekty nowoczesnych mebli do kuchni zachwycają dbałością o najdrobniejszy szczegół i ergonomią.

Nowoczesne meble kuchenne charakteryzuje minimalistyczne wzornictwo, oparte na figurach geometrycznych, odważnych barwach i niespotykanych rozwiązaniach.

Nowoczesne kuchnie

Materiały z których powstają nowoczesne kuchnie to:

  • hartowane szkło lacobel gładkie lub z grafiką,
  • wiórowa płyta pokryta warstwą lakieru,
  • foliowana płyta,
  • fornirowa płyta,
  • i w ostatnio różne gatunki naturalnego drewna.

Nowoczesne fronty kuchenne najczęściej nie posiadają uchwytów, lub te w najbardziej minimalistycznym wzorze. Często stosowanym rozwiązaniem są frezowane fronty szafek kuchennych, tak by ułatwić ich otwieranie, lub specjalny systemu umożliwiający dotykowe otwieranie szafek.

Nowoczesne meble kuchenne bardzo często są ozdabiane taśmami LED, dzięki którym można w estetyczny sposób podświetlić wybrane elementy zabudowy.

W zabudowach na wymiar szczególnie tych minimalistycznych bardzo często proponujemy klientom szafę kuchenną, w której jest wbudowany piekarnik, zmywarka i mnóstwo szafek na drobne sprzęty AGD i produkty żywnościowe.

Funkcjonalność nowoczesnych mebli kuchennych

Funkcjonalność nowoczesnych mebli kuchennych opiera się w głównej mierze na zamianie części szafek na wysokie szuflady, montażu wewnątrz szafek koszy systemowych, które ułatwiają przechowywanie. Zanim przystąpimy do realizacji projektu nowoczesnej kuchni przedstawiamy klientowi wszystkie zalety i wady takiej zabudowy, oraz różne możliwości techniczne, dzięki którym minimalistyczna kuchnia będzie piękna i funkcjonalna.

Nazwa firmy
Zabudowy kuchni
Adres firmy
Mapa dojazdu