Urządzenia wyposażenia łazienek

Urządzenie estetycznej i funkcjonalnej łazienki jest celem wielu właścicieli mieszkań czy obiektów użyteczności publicznej.

Łazienka powinna być bowiem pomieszczeniem, w jakim czujemy się dobrze i możemy swobodnie wykonywać codzienne czynności, bez względu na to, czy jest to łazienka w naszym domu czy miejscu pracy. Aby spełnić te kryteria, należy postawić na nowoczesne i profesjonalne wyposażenie łazienek, gwarantujące komfortowe korzystanie z nich wszystkim użytkownikom.

Firma Mirad Alfa od 2008 roku z powodzeniem zajmuje się dystrybucją sprawdzonych produktów z branży wyposażenia łazienek, stawiając jedynie na artykuły znanych marek, dających poczucie solidności. Oferujemy szereg innowacyjnych rozwiązań ubranych w tradycyjne ramy, co pozwala nam na zaproponowanie odbiorcom wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie.

Tradycja ma dla nas bardzo dużą wartość, dlatego też sięgamy po sprawdzone metody i wzornictwo. Nie zapominamy jednak o nowoczesności, o modzie na minimalizm oraz zachwycie prostotą. Łazienki urządzone z wykorzystaniem produktów z naszego sklepu Mirad Alfa zachwycają zarówno wysokim poziomem estetyki, jak i funkcjonalnością. W swojej ofercie posiadamy płytki cementowe łazienkowe w tym płytki drewnopodobne, armaturę sanitarną, elementy ceramiki, brodziki, wanny, prysznice, artykuły z działu chemii budowlanej i wiele innych.

Nazwa firmy
Firma Mirad Alfa
Adres firmy
Warszawa, ul. Bartycka 24 paw. 210B, 00-719, mazowieckie
Telefon kontaktowy
+48600901040
Nr faksu
(22) 651 03 54
Adres serwisu WWW
Galeria (1)
Mapa dojazdu