Sellcars - skup samochodów używanych w Warszawie

Firma SellCars działa na rynku motoryzacyjnym od kilkunastu lat. Prowadzimy profesjonalny skup samochodów używanych na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego.

Skupujemy auta w każdym stanie technicznym i wizualnym. W przypadku samochodów niesprawnych zapewniamy transport we własnym zakresie.

Skup samochodów Warszawa - kontakt

Nasze telefony są czynne cała dobę, jesteśmy w stanie dojechać do klienta w ciągu godziny i równie szybko sfinalizować transakcję. Na życzenie sprzedającego dyplomowany mechanik przeprowadza kontrolę stanu technicznego i wycenia auta. Odkupujemy samochody od osób prywatnych, samochody firmowe w każdej ilości, a także od firm ubezpieczeniowych i windykacyjnych.

Co wyróżnia nasz skup samochodów?

Nasz skup samochodów ma indywidualne podejście do każdego klienta, co jest gwarancją usług na najwyższym poziomie. Mamy wielu zadowolonych klientów, którzy chętnie do nas wracają, oraz polecają nas innym. Proponowane ceny są uzależnione od stanu auta, przebiegu, rocznika i marki. Bardzo chętnie kupujemy samochody od pierwszego właściciela, z małym przebiegiem i dobrze utrzymane, jednak nie ma dla nas auta nie do odratowania, dlatego zapraszamy do kontaktu z nami wszystkich zainteresowanych sprzedażą samochodu

Zapewniamy dojazd do klienta, szybkość działania, stuprocentowe bezpieczeństwo. Każda transakcja jest zakończona podpisaniem umowy, wszelkie formalności związane ze sprzedażą załatwia nasz skup samochodów.

Sprzedaż auta do naszej firmy to gwarancja dobrej ceny, ekspresowe sfinalizowanie transakcji, bezpieczeństwo, pełna dyskrecja i minimum formalności.

Nazwa firmy
eskupsamochodow.pl
Adres firmy
Warszawa, ul. Bracławska 6, 04-044 Warszawa, mazowieckie
Telefon kontaktowy
792 281 607
Galeria (1)
Mapa dojazdu