Przemysłowe komputery panelowe, monitory dotykowe, infokioski

Profesjonalne komputery panelowe i przemysłowe, monitory dotykowe, infokioski

Branża IT jest jedną z najszybciej rozwijających się, co sprawia, że na rynku stale pojawiają się nowe rozwiązania i technologie.

Jedną z nich są komputery panelowe, doskonale dostosowane do obsługiwania nowoczesnych systemów planowania ERP czy też aplikacji i profesjonalnych systemów informatycznych. Jeśli poszukujecie Państwo tego typu rozwiązań, zachęcamy do zapoznania się z ofertą iTouch System.

Komputery panelowe

Komputery panelowe, produkowane przez nas są przygotowane do pracy w warunkach przemysłowych, wytwarzane są bowiem z użyciem najnowocześniejszych technologii. Posiadają procesory Intel, chłodzone pasywnie, jasne matryce LCD oraz wysokiej jakości obudowy, odporne na działanie trudnych warunków zewnętrznych, w tym uszkodzenia mechaniczne, wysoką temperaturę, zapylenie czy wilgotność.

Komputery przemysłowe

Oferujemy także specjalistyczne komputery przemysłowe z procesorami chłodzonymi pasywnie, doskonałe do wykorzystania w przypadku wymagających aplikacji. Taki system chłodzenia zapewnia wieloletnią, bezawaryjną pracę urządzeń. Wszystkie nasze urządzenia posiadają najbardziej popularne złącza, przez co są kompatybilne z większością urządzeń nowoczesnej automatyki oraz robotyki. każdy komputer przemysłowy dopasowujemy indywidualnie pod życzenie klienta, co możliwe jest dzięki profesjonalnym podzespołom, z jakich się składają.

Ponadto, każdy komputer przemysłowy możemy zamontować w wybranej pozycji, co znacznie ułatwia korzystanie z nich oraz dostosowanie ich do zastanych warunków. Kolejny dział naszej oferty obejmuje nowoczesne panele dotykowe w wielkości od 10do 24 cali. Są one wykonane z najwyższej jakości materiałów, co zapewnia długotrwałą pracę nawet w niesprzyjających warunkach.

Monitory dotykowe

Monitory dotykowe, produkowane przez nas, posiadają szerokokątne matryce IPS o profesjonalnej rozdzielczości Full HD, wymaganej przez nowoczesne aplikacje, są przystosowane do pracy w znanych systemach operacyjnych, takich jak Linux, Windows czy Android.

Nasze ekrany dotykowe znajdują szerokie zastosowanie w technologii, są montowane między innymi w interaktywnych punktach sprzedaży, infokioskach, systemach POS czy systemach Digital.

Nazwa firmy
iTouch System
Adres firmy
Zambrów, Aleja Wojska Polskiego 27, 18-300, podlaskie
Telefon kontaktowy
+48 (86)4441303
Nr faksu
+48 (86)2252472
Galeria (1)
Mapa dojazdu