Inter Tech L.K. - oczyszczalnie ścieków, pompy, przepompownie

Podstawą działalności INTER TECH L.K. są kompleksowe usługi skierowane przede wszystkim do oczyszczalni ścieków, jak również do przedsiębiorstw przemysłowych. Siedziba firmy znajduje się w Krakowie.

Do głównych specjalizacji Inter Tech L.K.  należy:

 • dostawa części i urządzeń,
 • wykonywanie prac techniczno-inżynieryjnych,
 • sprawowanie nadzoru nad montażem oraz demontażem maszyn i urządzeń,
 • a także wiele innych.

Bogate doświadczenie oraz szeroka wiedza pozwalają firmie na szybką i bezproblemową realizację zleceń. Prace wykonywane są przez kadrę wyspecjalizowanych oraz wykształconych ekspertów. Posiadają oni niezbędne kwalifikacje oraz uprawnienia.

Oferta

Oferta skierowana jest do:

 • gminnych i przemysłowych oczyszczalni ścieków,
 • zakładów przemysłu spożywczego (m.in. cukrowni, przetwórni owocowo-warzywnych, zakładów mięsnych, mleczarni, zakładów przetwórstwa rybnego), zakładów produkcji i przetwórstwa zwierzęcego (m.in. garbarni, zakładów przetwórstwa jelit, zakładów utylizacji odpadów pochodzenia zwierzęcego),
 • zakładów papierniczych i lakierni,
 • zakładów chemicznych i przemysłu rafineryjnego,
 • zakładów farmaceutycznych i kosmetycznych,
 • kopalni i zakładów obróbki węgla,
 • elektrowni i elektrociepłowni.

Świadczone przez przedsiębiorstwo Inter Tech usługi spotykają się z zadowoleniem klientów. Klient może liczyć na indywidualne podejście, a także fachowe doradztwo specjalistów. Ponadto, firma utrzymuje partnerskie relacje z klientami. W dowolnym momencie mogą oni się zwrócić o wsparcie lub pomoc w nagłych przypadkach losowych. Niezależnie od pory dnia zostanie zorganizowana fachowa obsługa. Nawiązanie współpracy długoterminowej jest gwarancją dogodnych warunków umowy, a także korzystnie niskich cen. Na pierwszym miejscu stawiane jest zadowolenie klienta, a także jego potrzeby i wymagania. Wszelkie świadczone usługi wykonywane są sprawnie oraz precyzyjnie. Dzięki temu urządzenia oraz maszyny pozostają przez długi czas w perfekcyjnym stanie.

Betony polimerowe Duroton

Przedsiębiorstwo wykonuje i sprzedaje produkty wykonane z materiału Duroton. Ten trwały i niezwykle wytrzymały materiał świetnie sprawdza się jako alternatywa dla elementów budowlanych z betonu powiązanego hydraulicznie.

Proponowane produkty są połączenie wysokiej klasy oraz korzystnych cen. W ofercie znajdują się m.in. wykładziny profili kanałowych (profile częściowe i pełne, profile jajowe), elementy do budowy, napraw i remontów bieżących; konstrukcje łupinowe denne i stropnice, profile specjalistyczne, różne przekroje, średnicówki i cięcinówki; rynny szachtowe i konstrukcje półłupinowe, 1/3 konstrukcji łupinowych dennych i płyty ścienne.

Pompy i przepompownie Mediker

Firma jest wyłącznym przedstawicielem węgierskiej firmy MEDIKER, która oferuje wielofunkcyjne pompy umożliwiające zarówno transport, rozdrabnianie, mieszanie a także napowietrzanie medium (ścieków). Są to produkty niezwykle uniwersalne, trwałe, tanie w eksploatacji, a także łatwe w obsłudze. Wyróżniają się wysokim poziomem niezawodności oraz odporności na uszkodzenia. Za ich pomocą można również zmniejszyć zapotrzebowania chemikaliów. To kompleksowe rozwiązanie, które umożliwia zachowanie porządku w przepompowni. Oferta zawiera również profesjonalny montaż oraz serwis zakupionych pomp.

Podczyszczanie ścieków

Pompy, części do pomp

Ponadto, firma zajmuje się dostawą, a także renowacją pomp i części do pomp takich marek jak m.in. ABS, Xylem-Flygt, Lowara, Grundfos, Ebara, KSB. Klient może liczyć na specjalistyczne dopasowanie pompy do odpowiednich warunków i parametrów. Przedsiębiorstwo wykonuje również profesjonalne instalacje pompowe. W ofercie znajdują się następujące pompy: pompy śrubowe, pompy wirnikowe, pompy wirowe, pompy membranowe, pompy perystaltyczne, pompy wyporowe, pompy rotacyjne, pompy odśrodkowe, pompy krzywkowe, pompy tłokowe, pompy beczkowe.

W skład świadczonych usług wchodzi również naprawy oraz renowacje elementów pomp, które obejmują m.in. wymianę łożysk tocznych i ślizgowych, regenerację wałów, przezwajanie silników, wymianę przewodu zasilającego, pomiary elektryczne, a także wiele więcej.

Nazwa firmy
INTER TECH L.K. - Kraków
Adres firmy
Kraków, Koło Białuchy 23, 31-215, małopolskie
Telefon kontaktowy
12 415-18-91
Adres serwisu WWW
Galeria (3)
Mapa dojazdu