Urządzenia i systemy elektroniczne

 

Firma SCHIMA istnieje na rynku od wielu lat, co pozwala nam na wystosowanie rozbudowanej oferty, kierowanej do szerokiego grona odbiorców.

Nasze propozycje adresujemy do osób budujących i urządzających swój dom lub mieszkanie, oferując im profesjonalne gniazdka elektryczne oraz szereg produktów z sektora elektryki zaawansowanej. Estetyczne i wygodne w użyciu przełączniki są dokładnymi odzwierciedleniem wymagań współczesnych odbiorców, poszukujących rozwiązań profesjonalnych oraz komfortowych.

Adresatami naszych produktów są również deweloperzy, otrzymujący nowoczesne przełączniki i gniazdka z różnych serii. Z kolei hurtownie elektryczne mogą być zainteresowane szeroko pojętym osprzętem elektrycznym, ale także usługami profesjonalnego doradztwa oraz szkoleń produktowych. Sektor przemysłowy otrzyma od nas złącza i inne elementy osprzętu przemysłowego.

Systemy przywoławcze

Z kolei służba zdrowia oraz domy opieki społecznej liczyć mogą na nowoczesne systemy przywoławcze oraz panele nadłóżkowe znanych i cenionych producentów, w tym autorskie modele SCHIMA.

Panele nadłóżkowe

http://www.schima.pl/panele-nadlozkowe/varo_/

http://www.schima.pl/panele-nadlozkowe/oki/

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony oraz zapoznania się ze szczegółami przedstawionej oferty. Z pewnością wybiorą Państwo z szerokiej gamy produkt, który spełni Wasze oczekiwania. Zapraszamy również do działu z promocjami, gdzie znajdują się produkty w wyjątkowo niskich cenach lub systemy objęte zniżką.

Nazwa firmy
SCHIMA Sp. z o. o.
Adres firmy
Wrocław, ul. Kościelna 6, 52-314, dolnośląskie
Telefon kontaktowy
+48 71 / 339 89 15
Nr faksu
+48 71 / 339 82 88
Adres serwisu WWW
Galeria (1)
Mapa dojazdu