Kruszywa drogowe na sprzedaż

Firma Agma Kruszywa zajmuje się sprzedażą oraz transportem kruszywa drogowego w wielu rodzajach. Nasza oferta obejmuje sprzedaż kruszyw drogowych, transport kruszyw, żwiru i gruzu oraz profesjonalny wywóz gruzu oraz odpadów budowlanych.

Kruszywa drogowe

Filarem działalności naszej firmy jest dystrybucja kruszyw drogowych, zarówno drobnych, jak i grubych.

Kruszywa drobne posiadają ziarna o wymiarach mniejszych lub równych 4 milimetrom. Z kolei kruszywa grube są większe niż 4 milimetry. Ponadto, posiadamy w swojej ofercie kruszywa naturalne ze skał, które cechują się bardzo wysoką lub bardzo niską wytrzymałością oraz kruszywa sztuczne.

Grys

Sprzedajemy również grys w wielu rodzajach, w tym grys biały, zielony i czerwony. Naszą kolejna propozycję stanowi transport piasku i żwiru, w tym żwiru, piasku sianego, płukanego czy zasypowego.

Zajmujemy się również transportowaniem piachu do betonu, murowania czy fundamentów oraz piachu pod kostkę brukową oraz piasku do wylewek. Ofertę tą kierujemy do odbiorców z miast rejonu śląskiego, w tym Zawiercia, Rudy Śląskiej, Sosnowca, Katowic, Jaworzna, Siemianowic Śląskich czy Dąbrowy Górniczej.

Z przyjemnością prezentujemy Państwu również ofertę wywozu gruzu i innych odpadów budowlanych, zarówno z posesji klientów prywatnych, jak również z terenów firm oraz obiektów użyteczności publicznej. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Nazwa firmy
AGMA S.C.
Adres firmy
Sosnowiec, ul. Komuny Paryskiej 23, 41-219, śląskie
Telefon kontaktowy
792-886-028
Wyroby Uslugi
Adres serwisu WWW
Galeria (1)
Mapa dojazdu